Проставочні пластини

Проставочні пластини можуть знадобитись, якщо виліт диску істотно більше, ніж рекомендований виробником автомобіля. У цьому випадку диск упрется в гальмівний супорт і просто не буде крутитися. При установці проставки необхідно звернути увагу на те, як глибоко зайдуть болти в ступицю. Швидше за все, стандартні болти виявляться занадто короткими і доведеться купувати більш довгі.

Якщо автомобіль оснащений ступицями зі шпильками, доведеться врізати більш довгі шпильки (якщо це можливо) або встановити проставку з шпильками. Така проставка перша сама кріпиться гайками до штатних шпильок, а потім вже на шпильки проставки встановлюється колесо.

Якщо заводська виліт великий, а потрібно встановити колеса з меншим вильотом, проставочні пластини не допоможуть. Колеса встановлюються, якщо всі інші параметри підходять, але будуть сильно виступати з арок і, можливо, задівати їх на нерівностях. Так само, сильно винесені колеса збільшують навантаження на підвіску автомобіля.

В нашому магазині Ви можете вибрати та придбати будь які проставочні пластини для Вашого автомобіля. При виникненні питань, компетентний менеджер завжди буде радий Вам допомогти.

Всі результати пошуку

Для Вашої зручності прохання замовляти товар через корзину сайту або кнопку "Купити в один клік" Відхилити